מלונות לדתיים

מלונות לדתיים

כאנשים המשתייכים לציבור הדתי, וודאי יצא לכם יותר מפעם להיתקל בבעיות הקשורות לשמירת שבת או הקפדה על כשרות כאשר רציתם לצאת לנופש. האדם הדתי לא יכול לצאת לנופש במקום בו לא יוכל ליהנות מהארוחות, כמו כן, כאשר הוא חפץ לנפוש בשבת, הוא לא יוכל לעשות זאת בבית מלון בו אין הקפדה על שמירת השבת כראוי. הקרבה לבית הכנסת חשובה גם היא, כך שבחירה בבית מלון לצרכי נופש בעבור האדם הדתי אינה בחירה קלה כלל.

מלונות לדתיים בלי להתפשר על העקרונות!

כיום, בניגוד למה שהיה בעבר, הבינו בבתי מלון רבים כי הציבור הדתי הינו כוח צרכני גדול וכדאי ושווה לבוא לקראתו. לכן, נוכל למצוא היום הרבה אפשרויות של נופש בבתי מלון עם דגש על התאמה למשפחה הדתית. המלונות הללו לא נופלים ברמתם כהוא זה  בהשוואה למלונות האחרים שאינם מציעים את שירותיהם לציבור הדתי. מסיבה זו נראה היום משפחות דתיות רבות הבוחרות לערוך אירועים שונים בבתי המלון כמו שבתות חתן, שבתות בר מצווה ועוד. במלונות הם יכולים ליהנות מאירוח ואירוע ברמה גבוהה ביותר יחד עם פתרונות לינה עבור האורחים עם אפשרות לאולם לעריכת הסעודות ובית כנסת צמוד לתפילות.

מה תמצאו במלונות המיועדים לדתיים?

עד היום ידעו המשפחות הדתיות כי האפשרות שלהם לנפוש בבית מלון הוא רק במלון ברמה נמוכה יותר מכל בית מלון כללי. הם התפשרו מרצונם הטוב על איכות המזון והחדרים ובלבד שבית המלון יתאים לאורח החיים שלהם. היום ישנם במלונות המיועדים לדתיים הכול, כולל הכול! האוכל ברמה גבוהה ובמבחר ענק כמו בכל בית מלון אחר, האטרקציות השונות המוצעות בבית המלון מתאימות אף הן למשפחה הדתית כמו לדוגמא הבריכה הנפרדת, חדר הכושר עם השעות הנפרדות לגברים ולנשים כמו גם בית הכנסת עם כל הציוד הנדרש ועוד. בקיצור, הנופש בבית המלון המיועד לציבור הדתי זהו נופש כשר למהדרין מבלי להתפשר על העקרונות ומבלי להתפשר על הרמה והאיכות של הנופש.

מלונות לדתיים – ברמה גבוהה עם דגש על נופש איכותי. כי גם לדתיים מגיע!