צימרים לדתיים

דתיים רבים כבר גילו את האפשרות הגלומה בנופש שמתקיים בצימרים. הצימרים בנויים בדרך כלל באזורים אטרקטיביים, והם מיועדים אכן לצרכיו של הנופש כדי שיוכל לבלות חופשה במחיר סביר במקום מפנק ומתאים לחופשה.

כאשר מדובר באנשים דתיים קיימים עוד כמה דגשים חשובים עליהם יש לשים לב בעת בניית הצימר והתכנון שלו כדי שהוא יענה על כל הצרכים של המשפחה הדתית או החרדית והיא תוכל ליהנות מחופשה בראש שקט, בלי הצורך לעמוד על המשמר כל העת.

צימרים לדתיים – למתי זה מתאים?

משפחה דתית שרוצה לצאת לשבת גיבוש עם כל המשפחה, המצומצמת או המורחבת, והיא רוצה להפיק את מלוא התועלת במינימום מחיר, תוכל לבלות את חופשתה בצימר. הצימר בדרך כלל מושכר במחיר נוח וסביר ויש בה את כל היתרונות עבור המשפחה הדתית בניגוד לכל חופשה אחרת.

למה החופשה בצימר היא החופשה האידיאלית?

  • חופשה בצימר מכילה את כל המשפחה במתחם אחד – כאשר משפחה ברוכת ילדים רוצה לצאת ולהתארח בבית מלון, אזי יהיה עליה להתפרס על פני מספר חדרים, דבר שעשוי ליצור התנגדות בקרב הילדים הצעירים שבמשפחה שמפחדים לישון בחדר מרוחק מחדרם של ההורים.
  • חופשה בצימר מתאימה לסוף שבוע – החופשה בצימר מותאם הרבה יותר מכל מקום אחר, לחופשה הנערכת בשבת. הצימר נמצא בדרך כלל בתוך אזור מיושב המכיל את כל מה שהמשפחה הדתית צריכה לצורך החופשה מבלי לנגוד את השקפת החיים שלה. כלומר, בית כנסת, אווירה של שבת במקום, דבר שקשה מאוד להשיג לפעמים בבתי מלון שמיועדים עבור כל האוכלוסייה.
  • חופשה בצימר מאובזר בכל מה שצריך – כאשר הצימר מתוכנן למשפחה הדתית הרי שהצימר כבר יהיה מאובזר בכל מה שהמשפחה הדתית צריכה. החל ממזוזות כשרות, מטבח כשר ומופרד עם צד מיוחד למאכלים בשריים ועם צד חלבי למאכלים חלביים, וכלה במיטה יהודית, פלטה לחימום המאכלים בשבת ומיחם למים חמים.

אין ספק שחופשה בצימרים לדתיים עשויה להיות מוצלחת במיוחד כאשר האווירה המיוחדת והצימר המאובזר יחד עם תחושת ה'יחד' שחווה כל המשפחה הופכים את החופשה לייחודית ובעלת טעמים ערבים במיוחד.